The Dawson Academy Store

Okluzja. Zmiana zasad gry.

$35.00 for 1 year

Instructor: Peter E. Dawson DDS
Runtime: 45mins
Cost: $35 for 12 month access
Prerequisites: None
Target Audience: General Dentists, Specialists, Laboratory Technicians

Category:

Description

Opis kursu (Course Description)

W tym skondensowanym przeglądzie determinantów okluzji, Dr. Peter Dawson omawia dlaczego stomatologia wykraczająca poza jeden ząb, wymaga znajomości całego układu narządu żucia i relacji wzajemnej między jego częściami: zębami, mięśniami, stawem skroniowo-żuchwowym. Bez harmonii w tym systemie, istnieje możliwość rozwinięcia się następujących problemów u pacjentów: starcie zębów, ból zębów, rozchwianie zębów, bólów mięśni, złamanie zębów czy uzupełnień protetycznych oraz innych bólów w okolicy twarzoczaszki.

Czego się dowiesz (Learning Objectives):

  • Z czego bierze się choroba okluzyjna i jak ją zdiagnozować, zanim jej objawy się nasilą
  • Dlaczego pozycja i kondycja stawu skroniowo-żuchwowego jest tak istotna do zrozumienia okluzji i stworzenia stabilnych rezultatów w stomatologii odtwórczej
  • Dlaczego prawidłowe prowadzenie przednie jest krytyczne dla długoterminowej stabilności, najlepszej estetyce i fonetyce
  • Jakie są efekty przedwczesnych kontaktów tylnych
  • Jak przestrzeń funkcjonalna pozwala zdeterminować precyzyjne kontury, pozycję i inklinację każdego zęba czy prowadzenie przednie bez domyśleń i zgadywania.
  • Jaki są trzy kroki do kontroli jakości, umożliwiające Ci wykonywanie więcej stomatologii z mniejszą ilością stresu.

Jak ten kurs działa? (How This Course Works)

Ten kurs jest dostępny na komputer, tablet i smartphone. Obejrzyj proszę to wideo, żeby dowiedzieć się jak zyskać dostęp do kursów online.